Сайт Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вхід на сайт

Вітаємо, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть Ваші дані. Якщо потрібно, можемо нагадати пароль

Реєстрація на сайті
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НастюФФка 
Форум » Дозвілля » Спілкуємося на будь-які теми » Деякі хитрощі при роботі в Інтернет (не складні прийоми або навіть хитрощі в Інтернеті)
Деякі хитрощі при роботі в Інтернет
vladyaДата: Середа, 01.05.2013, 15:20 | Повідомленні # 1
Повелитель
Нагороди: 3
Репутація: 51
Статус: :-)
Багато хто з користувачів мережі інтернет неодноразово зустрічався з деякими "проблемами" або незручностями при роботі у всесвітній павутині тому в цій теми я вирішив опублікувати деякі "підказки" щоб кожен користувач зміг використовувати інтернет на всі 100% а не тільки 0.000001%. (Це жарт, звичайно ж). Отож почнемо...
На сьогоднішній день, на при великий жаль коли питаєш у людини що вона знаю про Інтернет майже 90% відповідей однакові - інтернет це "Вконтакте", "Одноклассники" та інші соц. мережі. А про те що в інтернеті можна слухати, дивитись, читати, писати, ділитись, публікувати, завантажувати та грати в ігри ніхто навіть не підозрює. Але, навіть якщо людина користується соціальною мережею вона не вміє використовувати всі можливості сайту та браузера (це програмка за допомогою якої ми переглядаємо веб-сторінки Opera, FireFox, InternetExplorer) в свою користь. Часто звучать запитання на зразок: як завантажити аудіо з соц. мережі? Як завантажити відео? Або навіть такі: я знайшов В контакті гарну дівчину/хлопця три доби милувався ним/нею а потім забув як її/його ім'я знайти не можу а помилуватись хочеться.
І як завжди почнемо з теорії. Мало хто знає що коли ми заходимо на якийсь сайт то цей сайт зберігається в нас на комп'ютері. Тобто все що ми робимо в інтернеті все зберігається, сайти, зображення, відео, аудіо та ін. За це відповідає кеш браузера який ви можете самостійно налаштувати.
Сьогодні, ми будемо розглядати один з найпопулярніших браузерів - Opera, якщо хтось користується іншим, нічого страшного, всі браузери схожі між собою тому ви зможете налаштувати будь-який браузер маючи інструкцію до Опери.
Отже, заходимо Настройки - Общие настройки - Расширенные - История в цьому вікні будуть доступні всі налаштування кешу, розмір на диску, очищення, скільки адрес запам'ятовувати, як та коли знищувати всі завантажені файли.

Ви вже зрозуміли що тепер вам треба тільки дізнатися де знаходиться цей чудо каталог і все, ви все зможете, але цього не достатньо: найперше що ви повинні знати це те що зображення що зберігаються в кеші будуть займати найменше місця, аудіо трішки більше, і відео буде займати найбільше місця, я веду це до того що коли ви зайдете в папку кешу то побачите там декілька тисяч файлів які не мають розширення і мають хаотичні імена, тому ідентифікувати за назвою ви їх не зможете для цього вам і потрібно знати скільки що займає місця та коли потрібний вам файл був завантажений.

Отож відповідь на наші запитання: як зберегти пісні, фото, відео з соц. мережі яку я щойно прослухав?

Відкриваємо папку - C:\Documents and Settings\Ім'я користувача\Local Settings\Application Data\Opera\Opera\cache і потрапляюмо в кеш браузера, краще це робити через файловий менеджер (наприклад Total Commander), тому що це системні папки які будуть приховані. Сортуємо всі файли за розміром, або часом і знаходимо потрібний нам, (якщо це аудіо то він буде найважчий)

Після того як ми знайшли наш файл, копіюємо його в потрібну нам директорію і переіменовуємо, при цьому не забуваємо що потрібно додати розширення. Всього в інтернеті використовується три розширення, а саме: *.jpg - зображення, *.mp3 - аудіо, *.flv - відео файли, пишемо щось на зразок - "улюблена пісня.mp3" після цього можна запускати програвач і прослуховувати аудіо. Цей спосіб можно використовувати всім без винятку.
Але для користувачів опери є ще один спосіб, простіший: в полі адреси вводимо - opera:cache натискаємо ентер і перед нами список всіх файлів що знаходяться в кеші браузера, в новіших версіях є навіть сортування за назвою сайту і все що вам потрібно це обрати що ви хочете знайти та натиснути кнопку "показать"

Якщо ви шукаєте аудіо але не знаєте з якого сайту ви його прослухали, можна поставити галочку напроти 4 пунктів аудіо та натиснути кнопку "показать все" далі просто натискаєте на посилання і вибираєте куди зберегти даний файл, переіменовувати нічого не потрібно.

Точно такі ж маніпуляції можна проводити з відео та зображеннями.
Наприклад особисто я ніколи не завантажую аудіо чи відео яке дивився онлайн, просто після прослуховування заходжу в кеш та зберігаю на диску, таким чином я економлю час та трафік. Навіщо завантажувати пісню другий раз якщо вона вже є у мене на комп'ютері, її просто треба перемістити в іншу директорію.
Прикріплення: 9269237.png(28Kb) · 4696588.png(87Kb) · 1549246.png(134Kb) · 7507817.png(107Kb)

vladyaДата: Середа, 01.05.2013, 17:17 | Повідомленні # 2
Повелитель
Нагороди: 3
Репутація: 51
Статус: :-)
Ще одне питання яке часто хвилює користувачів які використовують комп'ютер з кимось ще, як дізнатися на які сайти заходив користувач якщо в історії нічого немає?
Знову трішечки теорії, коли ми переходи на сайт, то перше що робить наш браузер це відправляє запит на дозвіл зайти на сайт, (так зване привітання або знайомство), у файлі (куки) що відправляє браузер міститься вся інформація про вас, IP адреса, ім'я комп'ютера та користувача, місце знаходження, версію операційної системи, браузера, та багото іншого, в свою чергу сайт відправляє інформацію про себе, в якому також зберігається ідентична інформація + адреса сайту, час та дата коли ми на нього заходили та багато іншої інформації яка потрібна для авторизації на сайті.

Тому якщо історія очищена, а вам кортить дізнатися де спілкувався ваш товариш заходимо в Настройки - Общие настройки - Расширенные - Cookie та натиснувши кнопку  Управление Cookie у вікні що відкриється обираємо сайт що нас цікавить на натискаємо кнопку Изменить
Тут ви отримаєте набагато більше інформації про сайти на які заходили

Прикріплення: 0082963.png(30Kb) · 5364541.png(27Kb) · 0915946.png(552Kb)

Форум » Дозвілля » Спілкуємося на будь-які теми » Деякі хитрощі при роботі в Інтернет (не складні прийоми або навіть хитрощі в Інтернеті)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Статистика сайту
Останні повідомлення Найкраще спілкуються тут Останні оновлені теми
Проблеми... Куди...
Жарти про школу
Нововведення на ...
Напис вирізаний ...
Пропозиції
Жарти про школу 11
Проблеми... Куди... 7
Нововведення на ... 4
Найбезглуздіші з... 4
Про людину 2
Тема: Дата,Час: Автор:
Проблеми... Ку... 17.01.2017, 15:56 vladya">vladya Обговорюємо проблеми школи
Жарти про школ... 14.04.2015, 21:21 vladya">vladya Спілкуємося про навчання
Нововведення н... 08.12.2013, 23:15 vladya">vladya Сайт школи
Напис вирізани... 29.05.2013, 21:36 vladya">vladya Уроки комп'ютерної графіки CorelDraw, Photoshop
Пропозиції 22.05.2013, 17:39 vladya">vladya Сайт школи
Чому ми не вст... 15.05.2013, 10:26 vladya">vladya Спілкуємося про навчання
Найбезглуздіші... 15.05.2013, 10:25 vladya">vladya Всілякі цікавинки
Про людину 15.05.2013, 10:25 vladya">vladya Всілякі цікавинки
Маніпуляції з ... 09.05.2013, 22:57 vladya">vladya Уроки комп'ютерної графіки CorelDraw, Photoshop
Деякі хитрощі ... 01.05.2013, 17:17 vladya">vladya Спілкуємося на будь-які теми
Активні на форумі Нові користувачі
vladya 0
НастюФФка 0
Ekaterina 0
Viktoria 0
gen4ik 0
IIamam 12.03.2017
AnnanavI 27.02.2017
ttim 15.02.2017
SAN 13.02.2017
gusmake 13.02.2017