Сайт Крисківської ЗОШ І-ІІІ ст.

Вхід на сайт

Вітаємо, шановний відвідувач нашого сайту!
Введіть Ваші дані. Якщо потрібно, можемо нагадати пароль

Реєстрація на сайті
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Модератор форуму: НастюФФка 
Форум » Дозвілля » Всілякі цікавинки » Найбезглуздіші заборони та історії (і таке буває)
Найбезглуздіші заборони та історії
vladyaДата: Неділя, 24.03.2013, 23:09 | Повідомленні # 1
Повелитель
Нагороди: 3
Репутація: 51
Статус: :-)
Суд Лос-Анджелеса заборонив собакам гавкати довше 10 хвилин

У Лос-Анджелесі власники собак, чиї вихованці будуть гавкати довше десяти хвилин, будуть обкладатися штрафом, таку постанову видав суд міста. Згідно з постановою, якщо собака гавкає довше десяти хвилин, її господареві загрожує штраф у розмірі 1000 доларів.

Автором нового законопроекту виступив місцевий житель Гері Леонард. Пронизливий гавкіт маленької сусідської собаки, що долинав до його вух і вдень, і вночі, остаточно вимотав нерви Леонарда, і той подав скаргу у місцеву службу контролю над тваринами.

Міський суд Лос-Анджелеса, розглянувши скаргу, таємним голосуванням одностайно ухвалив зобов’язати місцеву владу внести у міські закони про утримання вихованців поправки, що накладають штраф на господарів, чиї собаки дуже багато гавкають.

"Безглуздо те, скільки це зайняло часу", – прокоментував рішення Леонард газеті The Los Angeles Times. Він поскаржився, що терпів собачий гавкіт більше року.

За рішенням суду, після внесення поправок, собаки зможуть безкоштовно гавкати лише перші десять хвилин або не більше 30 хвилин кожні три години. Вимірювати тривалість гавкання будуть співробітники міських служб контролю.

За перше порушення собаки її власник заплатить 250 доларів, за другий – 500, за третій – уже 1000. Причому система штрафів торкнеться як господарів місцевих вихованців, так і гостей міста.

vladyaДата: Неділя, 24.03.2013, 23:17 | Повідомленні # 2
Повелитель
Дивні фобії

Люди бояться багатьох речей. Хтось боїться темряви, хто боїться павуків, хтось – замкнутого простору. Але є дуже дивні фобії. Список з 50 таких фобій ви можете переглянути.

Акрибофобія – боязнь не зрозуміти сенс прочитаного
Аурофобія – боязнь золота
Бібліофобія – боязнь книг, бібліотек
Вестифобія – боязнь одягатися
Гамофобия – боязнь перед весіллям
Гадефобія – боязнь пекла
Гемофобія – боязнь крові
Гідрозофобія – боязнь спітніти
Гінекофобія – боязнь жінок
Гіпнофобія – боязнь заснути (страх померти під час сну)
Графофобія – боязнь писати від руки
Децидофобія – боязнь приймати рішення
Дендрофобія – боязнь дерев
Дікефобія – боязнь справедливості
Доматофобия – боязнь будинків, перебування у будинку
Дорофобія – боязнь отримувати або робити подарунки
Евфобія – боязнь хороших новин
Елурофобія – боязнь котів
Енохлофобія – боязнь натовпу
Кайрофобія – боязнь змін, появи незнайомих людей
Каунтерфобія – боязнь злякатися
Кіберофобія (кіберфобія) – боязнь комп’ютерів
Кібофобія – боязнь їжі
Кхерофобія – боязнь розваг
Лаханофобія – боязнь овочів
Лейкофобія – боязнь білого кольору
Лімнофобія – боязнь озер
Мегалофобія – боязнь великих предметів
Мусофобія – боязнь мишей
Нефофобія – боязнь хмар
Номатофобія – боязнь імен
Ностофобія – боязнь повертатися додому
Нумерофобія – боязнь чисел
Ольфактофобія – боязнь розтовстіти
Онейрофобія – боязнь снів
Панофобія – боязнь всього на світі
Папірофобія – боязнь паперу
Пелідофобія – боязнь лисих
Пентерафобія – боязнь тещі або свекрухи
Плутофобія – боязнь багатства
Рипофобія – боязнь бруду, нечистот
Сінгенезофобія – боязнь родичів
Спектрофобія – боязнь дзеркал
Стенофобія – боязнь вузьких коридорів
Таласофобія – боязнь моря, морських подорожей
Термофобія – боязнь спеки, тепла
Фенгобофія – боязнь сонячного світла
Філемафобія – боязнь цілуватися
Філофобія – боязнь закоханості
Хрематофобія – боязнь доторкнутися до паперових грошей, монет

vladyaДата: Неділя, 24.03.2013, 23:20 | Повідомленні # 3
Повелитель
Француженка отримала рахунок за телефон на суму 12 квадрильйонів
11 721 000 000 000 000 евро – саме така сума була зазначена у рахунку за телефон, який отримала безробітна мешканка містечка Пессак (Франція). Це сталося після того, як Солен Сан-Хосе вирішила у "цілях економії" відмовитися від послуг оператора мобільного зв’язку.
Дострокове припинення контракту передбачало виплату компенсації, але нещасна клієнтка не могла й уявити, що отримає рахунок на суму, яка у 6 тисяч разів перевищує ВВП Франції!
"Боржниця" звернулася у службу підтримки клієнтів, де їй спочатку запропонували здійснити платіж... у розстрочку! Між іншим, для виплати такої астрономічної суми їй потрібно було б віддавати середню зарплату протягом 500 мільярдів років.
Лише після декількох тижнів, оператор був змушений визнати помилку, вибачитися і вислати квитанцію вже на 117 евро.
Добре ще, що Солен не активувала опцію автоматичного поповнення рахунку з кредитки.
Джерело: http://kp.ua

vladyaДата: Неділя, 24.03.2013, 23:21 | Повідомленні # 4
Повелитель
Інформація для тих, хто хоче прогуляти роботу

Американські соціологи склали рейтинг найбезглуздіших відмовок, що їх працівники придумували для своїх босів. Дослідження проводила соціологічна компанія Harris Interactive на всій території США, вона опитала більш ніж 3100 працівників і понад 2400 керівників.

Рейтинг був опублікований у британській газеті The Daily Mail і має наступний вигляд:
Бос, курка напала на мою матір.
Я грав у боулінг і мої пальці застрягли в кулі.
Я зважився на пересадку волосся, але все раптом пішло не так, як планувалося.
Я так стомився, що заснув за робочим столом, вдарився головою і пошкодив шию.
Шеф, ви не повірите, але в мій будинок увірвалися корови і мені довелося викликати страхового агента.
Я знаю, це звучить безглуздо, але моя подруга запустила дзигою у вікно їдальні.
Я не зможу сьогодні прийти – моя нога застрягла у сміттєпроводі.
Вибачте, але сьогодні я не відчуваю себе достатньо розумним для того, щоб працювати.
Мені так незручно, але я повинен терміново скосити траву на подвір’ї, інакше мене оштрафує Асоціація домовласників.
Тут таке, я обпік рота гарбузовим пирогом.
Я плавав на моторному човні на озері Ері (воно омиває береги американських штатів Огайо, Пенсільванія і Нью-Йорк та канадської провінції Онтаріо – прим. адм.), у мене закінчився бензин, і канадські прикордонники відбуксирували мене на свій берег.

Також соціологи не рекомендують дзвонити начальнику прямо з бару, щоб повідомити про свою раптову хворобу.

За даними соціологів, частіше за все, не з’явившись на роботу, працівник посилається на хворобу, і 70% начальників вимагають довідок від лікаря. У минулому році 30% працівників не приходили на роботу через нездужання, хоча насправді хворими не були.

Близько 30% керівників перевіряли "хворих" працівників, щоб з’ясувати реальний стан їхнього здоров’я. Приблизно кожен другий з них дзвонив колезі додому, ще 18% доручали іншому підлеглому подзвонити своєму "хворому" колезі, а 15% не полінувалися особисто приїхати до нього додому і постукати в двері будинку або квартири.

Інші прогульники діяли чесніше: вони відверто зізнавалися, що настала необхідність відіспатися або просто відпочити. Кожен четвертий керівник вважає, що багато працівників беруть лікарняний, відчуваючи надмірне навантаження або перевтому через економічні труднощі.

Але все ж працівникам, які просто хочуть прогуляти роботу і обманути начальника, слід бути насторожі. З’ясувалося, що 16% керівників доводилося звільняти своїх колег за відсутність на робочому місці без поважної причини.

АлёнчикДата: Середа, 15.05.2013, 10:25 | Повідомленні # 5
Аватор не встановлено

Ну і закончики у них)))))))

Форум » Дозвілля » Всілякі цікавинки » Найбезглуздіші заборони та історії (і таке буває)
Сторінка 1 з 11
Пошук:
Статистика сайту
Останні повідомлення Найкраще спілкуються тут Останні оновлені теми
Проблеми... Куди...
Жарти про школу
Нововведення на ...
Напис вирізаний ...
Пропозиції
Жарти про школу 11
Проблеми... Куди... 7
Нововведення на ... 4
Найбезглуздіші з... 4
Про людину 2
Тема: Дата,Час: Автор:
Проблеми... Ку... 17.01.2017, 15:56 vladya">vladya Обговорюємо проблеми школи
Жарти про школ... 14.04.2015, 21:21 vladya">vladya Спілкуємося про навчання
Нововведення н... 08.12.2013, 23:15 vladya">vladya Сайт школи
Напис вирізани... 29.05.2013, 21:36 vladya">vladya Уроки комп'ютерної графіки CorelDraw, Photoshop
Пропозиції 22.05.2013, 17:39 vladya">vladya Сайт школи
Чому ми не вст... 15.05.2013, 10:26 vladya">vladya Спілкуємося про навчання
Найбезглуздіші... 15.05.2013, 10:25 vladya">vladya Всілякі цікавинки
Про людину 15.05.2013, 10:25 vladya">vladya Всілякі цікавинки
Маніпуляції з ... 09.05.2013, 22:57 vladya">vladya Уроки комп'ютерної графіки CorelDraw, Photoshop
Деякі хитрощі ... 01.05.2013, 17:17 vladya">vladya Спілкуємося на будь-які теми
Активні на форумі Нові користувачі
vladya 0
НастюФФка 0
Ekaterina 0
Viktoria 0
gen4ik 0
IIamam 12.03.2017
AnnanavI 27.02.2017
ttim 15.02.2017
SAN 13.02.2017
gusmake 13.02.2017